WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Online İletişim Hattı

Google My Business Desteği

Google My Business Desteği

Google My Business (Benim İşletmem), işletmenizin Google aramalarında ve haritalarda kolay bir şekilde bulunmasını sağlayan ve işletme hesaplarınızı yönetmenize olanak sağlayanbir yönetim aracıdır.

Google My Business iş yerinizin çevresinde,sizin ürünlerinize/hizmetlerinize gereksinim duyan insanları sizin bulmasını kolaylaştıran bir üründür.Biz işletmenizin Google My Business hesabının oluşturulması ve yönetilmesi konusunda destek oluyoruz.

Firmanızın Google My Business’ta görünür olması kadar My Business sayfanızdaki etkileşimler ve sayfadaki spam kontrolü gibi konularda çok önemlidir. Kubi Ajans olarak size kayıt ve yönetim sürecinde gerekli desteği sağlıyoruz.

İşletmeler için My Business Kullanmanın Yararları:

 • İşletmenizi inceleyen kullanıcılar hizmet ve ürünleriniz hakkında genel bir bilgiye sahip olacakları için kısa sürede işletmenizi tanıma fırsatı bulurlar.

 • İşletmeye kaydını oluşturup bilgilerini doğrulayan firmalar kullanıcılar tarafından diğer işletmelere göre daha profesyonel görünmektedir bu nedenle işletme bilgileri doğrulanmanız yararınıza olacaktır.

 • İşletme bilgileriniz Google Haritalarda ve aramalarda tüketiciler tarafından görüneceği için (adresiniz, çalışma saatleriniz, web siteniz, telefon numaralarınız) size erişmeleri çok daha kolay olacaktır.

 • Müşterilerin sizin işletmeniz için yaptığı yorumları okuyup yanıtlayabilirsiniz. Bu sayede işletmeniz hakkında genel düşünceleri fikir edinmek adına görmüş olursunuz.

 • İşletme fotoğraflarınızı ekleyip çıkarabilirsiniz. Fotoğrafları olan işletmeler Google Haritalar’da %42 daha fazla yol tarifi, web sitelerine de %35 daha fazla tıklama almaktadır. Bu sayede daha fazla yol tarifi ve tıklanma elde edebilirsiniz.

 • Müşteriler işletmenizi arattıklarında hangi kanallardan ve hangi konumdan nasıl ulaştıkları hakkında genel bilgilere My Business hesabınız üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.

Sizde firmanızı Google My Business’a kayıt ettirmek istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

  Previous Next
  Close
  Test Caption
  Test Description goes like this