WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Online İletişim Hattı

HAKKIMIZDA

KUBİ AJANS

2013 yılında Gaziantepte iki yakın üniversite öğrencisi olan Mahir Can Dinçeli ve Mehmet Günez tarafından “Root Ajans” adı altında kuruldu. 4 yıl boyunca bu isim altında web tasarım, grafik hizmeti, yazılım, network, mailing ve sosyal medya hizmetlerinde bulunun firma müşteri odaklı yenilikçi ve güvenilir oluşuyla portfolyosuna sayısız proje ekledi. 2017 yılında çeşitli sebeplerden ismini Kubi Ajans olarak değiştiren firmamız vizyonu ve misyonu doğrultusunda emin adımlarla devam edip en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor.

YENİLİKÇİ, GÜVENİLİR VE MÜŞTERİ ODAKLI HİZMET

Günümüzde firmaların birbirleriyle rekabet edebilmesinin en önemli yolu, güçlü bir internet sitesine sahip olmaktan geçmektedir. Güçlü bir internet sitesi için de bilinçli bir şekilde SEO desteği veren bir danışmana ihtiyaç duyulmaktadır. Kubi Ajans, bu desteği en hızlı ve en iyi şekilde vermektedir. Müşteri odaklı web çözümleri sunan ajansımız, hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnternet ortamında hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ulaşmayı istediği hedefe en hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaç edinen firmamızın en büyük amacı, müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru ve en güvenilir adres olabilmektir. Kubi Ajans kurulduğu 2010 yılından bugüne kadar sunduğu hizmetlerde bu amacı gerçekleştirmiştir. Yenilikçi, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden Kubi Ajans, gücünü koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet vermesine borçludur.

VİZYONUMUZ

Kubi Ajans olarak, gelişen teknoloji dünyasında yeni ve yaratıcı fikirlerle müşterilerimize daima en iyiyi sunma gayreti içindeyiz. Kalitede süreklilik sağlamak gibi bir vizyonumuzun yanı sıra, özgünlük, üretkenlik. Dürüstlük gibi vazgeçilmez hizmet politikamızla da en doğru işlemleri gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı güven esasına dayalı, çözüme odaklı hizmet anlayışıyla kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak üstlendiğimiz görevleri, en iyi şekilde yerine getirerek firmaların yoğun rekabet ortamında aradan sıyrılmasını ve iş potansiyelini geliştirmesini sağlamak, ajansımızın öncelikleri arasındadır. Hizmet sunduğumuz firmaların marka değerlerinin yükselmesini sağlamak, internet sayfalarını arama motorlarında üst seviyelere çıkarmak, Türkiye’de ve dünyada kolay ulaşılabilir bir pozisyonda hizmet sunmalarını sağlamak için ciddi ve disiplinli bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Kubi Ajans kalitesi ve farkıyla, Web Tasarım ve bununla birlikte SEO çözümleri ürettiği firmaların marka bilinirliğini artırmak için en uygun çözümleri sunmaktadır. İnternet teknolojisinin geliştiği ve bu teknolojiyi kullanan sayısının arttığı günümüzde tüm firmaların internet üzerinden hizmet vermesi kaçınılmaz olmuştur. Bunun doğal bir sonucu olarak da binlerce firmanın aynı sayıda internet sayfası bulunmaktadır. Bu internet sayfalarının arasından sıyrılmak, marka ve ürünlerin tanıtımını yapabilmek için de profesyonel bir çözüm otağına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada Kubi Ajans  en gerçekçi çözümleri üreterek müşterilerine en iyi desteği vermektedir. Kubi Ajans olarak misyonumuz, hizmet verdiği firmanın marka değerini artırmak, SEO desteği vererek arama motorlarında üst sıralara çıkarmak ve bu sayede ticaret hacmini geliştirmektir. Ajansımız, internet ortamında kusursuz çözümler üreterek müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmetlere imza atmaktadır.

Kubi Ajans kalitesiyle birlikte, talep üzerine hizmet vermektedir ve verdiği hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bütün çalışmaları bir takvime yayan firmamız, en iyi hizmeti kusursuz bir şekilde yerine getirmeyi görev edinmiştir. Yaratılan bir markanın bilinirliliğinin çok daha üst seviyelere taşınması, ajansımızın misyonunu oluşturmaktadır. SEO çalışması ve Google Adwors reklam hizmetlerinde hatasız işlem yapmaktadır. Şirketin kurumsal kimliğini öne çıkaran firmamız, şirketlerin markalaşmasında da büyük destek sunmaktadır. Günümüzde marka bilinirliliğini artırmanın en uygun yolu, arama motorlarında üst seviyelerde çıkan bir internet sayfasına sahip olmaktır. Kubi Ajans, müşterilerine bunu vaat etmekte ve bu sayede şirketlerin marka değerlerinin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this