WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Online İletişim Hattı

Mailing Hizmetleri

Mailing: şirketinizin veya kendinizin, elinizde bulundurduğunuz e-mail adreslerine e-posta gönderimi yapılan sistemin adıdır.

Mailing, dijital pazarlamanın bir dalı haline gelmiş, teknolojik ve internet çağına uygun reklam ve hizmet tanıtımı yapmanıza yarayan arayıcı pazarlama çeşidi olarak da gösterilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ve mobil kullanımının en üst seviyelere çıktığı bu günlerde internetin neredeyse en büyük pazarlama aracı olduğunu göz önüne bulundurursak, insanlara ulaşmanın en kolay yolunun internet üzerinden veya e-mail üzerinden ulaşmak olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle de hedef kitleye ulaşabileceğiniz en kolay, düşük maliyetli yoldur e-posta pazarlaması. Yeni pazarlama trendleri arasında gösterilen mailing, anca doğru hedef kitleye doğru e-posta gönderildiğinde kaliteli sonuç vermektedir. Binlerce alakasız kullanıcıya mail göndermektense, göndereceğiniz maille alakalı kullanıcılara mail göndermek her zaman net sonuçlar doğuracaktır. Kullanıcılarınızdan aldığınız izinle gönderim yapmanız en önemli faktörler arasındadır. Çünkü internet üzerinden veya 3. şahıslardan topladığınız mail adreslerine gönderim yapmanız sizi ve firmanızı lekeleyecektir. Göndermiş olduğunuz maillerin spam olarak düşmesine ve sunuculardan engellenmenize neden olacaktır.

Mail reklamı diğer reklam çeşitlerine nazaran maliyet olarak çok dah uygundur. Fakat süreklilik ve kararlılık gerektiren bir tanıtım aracıdır. Çünkü biz maillerinizi %100 başarı ile kullanıcılara ulaştırsak bile mailin sahibi konuya ilgisiz ise reklamınızı bakmadan silecektir. Eminiz ki sizde bir çok defalar bunu yapmışsınıdır. Farklı bir zamanda aynı tanıtım maili e-postanıza gelse belki de bakacaksınızdır. Bu durumu göz önünde bulundurarak mail tanıtımları sürecinde erkenden pes etmemeli ve kararlı bir şekilde devam etmelisiniz. Böylece çalışmalarımızdaki süreklilik ile gönderilerde daha yüksek başarı oranlarını ve müşteri memnuniyetini zaman içerisinde yakalayabilirsiniz.

Toplu e-posta gönderimi yaptığınız e-posta listesinde yer alan adreslerin izin alınarak bir araya getirilmiş olması önemlidir. Aksi taktirde bu işlem “istenmeyen e-posta gönderimi” veya “spam” olarak tanımlanan duruma yol açabilir. Bu durumda da müşterilerin tepkisini çekmenin yanı sıra, spam karalistelerine girme riskiniz oluşur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

    Previous Next
    Close
    Test Caption
    Test Description goes like this